forbot
UAH
Верстат дископравний «радиал м2а» в Черкаси від інтернет-магазина Proizvodstvennoe predpriyatie AVTOMASh, ChP | Купити Верстат дископравний «Радиал М2А» Черкаси (Україна) | Proizvodstvennoe predpriyatie AVTOMASh, ChP : Allbiz
Premium Business
Відгуків: 0
+38 (050) 547-41-76
Proizvodstvennoe predpriyatie AVTOMASh, ChP
  • Proizvodstvennoe predpriyatie AVTOMASh, ChP
  • Каталог товарів
  • Верстат дископравний «Радиал М2А»
Верстат дископравний «Радиал М2А»
  • Верстат дископравний «Радиал М2А»
  • Верстат дископравний «Радиал М2А»

Верстат дископравний «Радиал М2А»

В наявності
Ціна:
60000 UAH
Країна виробник:Україна
Опис

   Верстат дископравний «Радиал М2А» призначений для відновлення дисків коліс легкових і малотоннажних автомобілів, в тому числі від а / м «Газель», розмірами:

- діаметром від 13 до 20 дюймів;

- шириною від 4,0 до 11,0 дюймів.

    Верстат дозволяє усунути елліпсность, радіальне і осьове биття диска автомобільного колеса, відновити профіль посадочних місць під установку шини, місцеві пошкодження. Рихтування диска проводиться за допомогою гідроциліндра, що встановлюється в один з передбачених на верстаті упорів. Місце рихтування на диску попередньо необхідно підігріти пальником (з верстатом не поставляється).

    Остаточне відновлення здійснюється методом одночасної або послідовною двосторонньої прокатки і витяжки зовнішньої і внутрішньої частини диска стаціонарними і поворотними роликами.

     Установка і базування диска на шпинделі верстата може здійснюватися як на отвори кріплення конічними гайками з жорстким притиском ступиці, що дозволяє виробляти рихтування за схемою закріплення колеса на ступиці автомобіля, так і на центральний отвір за допомогою одного з конусів з притиском ступиці спеціальної чашкою. У комплектацію верстата входять три змінні планшайби, на кожній з яких розміщені ряди отворів для кріплення дисків коліс різних марок і моделей автомобілів імпортного та вітчизняного виробництва.

     Для рихтування застосовується ножний пневмогідронасос.

     Відправка по Україні транспортною компанією склад-склад за рахунок продавця.

Характеристики:
Країна виробник:Україна
Наявність ЧПУ:Ні
Інформація актуальна: 16.08.2018

Детальніше

Неймовірна ціна на Верстат дископравний «Радиал М2А» в Черкаси (Україна) від компанії Proizvodstvennoe predpriyatie AVTOMASh, ChP.