UAH
Верстат дископравний «радиал м1» в Черкаси від інтернет-магазина Proizvodstvennoe predpriyatie AVTOMASh, ChP | Купити Верстат дископравний «Радиал М1» Черкаси (Україна) | Proizvodstvennoe predpriyatie AVTOMASh, ChP : Allbiz
Premium Business
Відгуків: 1
+38 (050) 547-41-76
Proizvodstvennoe predpriyatie AVTOMASh, ChP
  • Proizvodstvennoe predpriyatie AVTOMASh, ChP
  • Каталог товарів
  • Верстат дископравний «Радиал М1»
Верстат дископравний «Радиал М1»
  • Верстат дископравний «Радиал М1»

Верстат дископравний «Радиал М1»

В наявності
Ціна:
40200 UAH
Бренд:"Радиал М-1"
Країна виробник:Україна
Оплата:
Доставка:
Опис

    Верстат дископравний «Радиал М» призначений для відновлення дисків коліс легкових і малотоннажних автомобілів, в тому числі від а / м «Газель», розмірами: - діаметром від 13 до 20 дюймів; - шириною від 3,5 до 11,0 дюймів. Верстат дозволяє усунути елліпсность, радіальне і осьове биття диска автомобільного колеса, відновити профіль посадочних місць під установку шини, місцеві пошкодження. Відновлення проводиться методом одночасної або послідовною двосторонньої прокатки і витяжки зовнішньої і внутрішньої частини диска стаціонарними і поворотними роликами.

     Установка і базування диска на шпинделі верстата здійснюється на отвори кріплення конічними гайками з жорстким притиском ступиці, що дозволяє виробляти рихтування за схемою закріплення колеса на ступиці автомобіля. Завдяки цьому вдається більш точно відновити геометричні параметри і спростити процес балансування. У комплектацію верстата входять стаціонарна і дві змінні планшайби, на кожній з яких розміщені ряди отворів для кріплення дисків коліс різних марок і моделей автомобілів імпортного та вітчизняного виробництва. Конструкцією верстата передбачається можливість зняття основних та встановлення додаткових роликів для рихтування дисків з легких сплавів.

 

 

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габаритні розміри:

висота, мм ..................... 1200

довжина, мм ...................... тисячі

ширина, мм ..................... 900

Вага нетто, кг, не більше ............ 300

Напруга живлення трифазне, В ... 380

Споживана потужність max, кВА ..... 1,5

Частота обертання валу, об / хв. ..... 12

 

 

 

Доставка по Україні за рахунок компанії.

Способи доставки
Способи оплати
Характеристики:
Бренд:"Радиал М-1"
Країна виробник:Україна
Наявність ЧПУ:Ні
Інформація актуальна: 05.11.2018

Детальніше

Неймовірна ціна на Верстат дископравний «Радиал М1» в Черкаси (Україна) від компанії Proizvodstvennoe predpriyatie AVTOMASh, ChP.